|
|

מחפש מנעולן מוסמך בירושלים

בישראל שנת 2017 יש יותר מנעולנים מאשר אזרחים ,לא ממש, אבל המציאות היא עגומה כיוון שישנם הרבה מתחזים למנעולנים שלמדו על קצה המזלג את יסודות המקצוע  (תחום זה אינו פשוט  דורש ידע נרחב וניסיון מוכח ) כדאי לך הלקוח לבדוק היטב מספר דברים לפני שאתה מזמין מנעולן בירושלים :

 1. אם בעל המקצוע הוא נייד היום הוא פה מחר כבר לא .
 2. האם בעל המקצוע נותן לך קבלה ואחריות ?
 3. איך תדע האם יש לו רקע פלילי ?
 4. מה רמת המוצרים שהוא מתקין בביתך ?
 5. איך תבדוק את כל אלה ?

אין לך אפשרות לבדוק אלא לאחר מעשה , שזה כבר מאוחר

אצלנו באמינות ובטחון המובילים בתחום המנעולנות בירושלים יש :

 1. בעלי מקצוע איכותים אשר מכירים את העבודה לעומק עם ניסיון של שנים .
 2. אחריות מלאה המלווה בקבלה כדת וכדין .
 3. אישור של משטרת ישראל על יושר העובדים שלנו .
 4. מגוון של מוצרים ברמות שונות אנחנו לא מתקינים מוצרים באיכות ירודה אנחנו ממליצים ללקוחות שלנו את הכי טוב צילינדרים חדשים שמיוצרים בטכנולוגיות חדשות

  הצילינדר החדשני עובד בטכנולוגיה שונה ממרבית הצילינדרים . הוא אינו צילינדר עם מפתח חורים סטנדרטי שניתן להעתקה על גלם דומה או ניתן לקריאה , ולכן עמיד בפני שיטות הפריצה השקטה הנפוצות בישראל: העתקת מפתח פיראטית, שימוש בכלי פריצה זמינים באינטרנט ואקדח ה"באמפקי".

  יתרונות המנעול החדש תוצרת חברת אווה האוסטרית  הוא ביצירת קוד נוסף שמקשה על הפורצים לפרוץ את הצילינדר בפריצה שקטה, קרי העתקת מפתח או שימוש בכלים ייעודיים. למרות תוספות הקודים, המפתח של הצילינדר עדיין דו צדדי. מדובר בצילינדר ללא קפיצים, מה שהופך אותו לצילינדר בעל אורח החיים הארוך ביותר מבין כל הצילינדרים שקיימים בשוק.

  הצילינדר מתאים לכל סוגי הדלתות כולל גימורי צבע מגוונים. בשל היעדר הקפיצים יש לרוכשים חוויית שימוש ייחודית בשל החדרה חלקה ונעימה של המפתח, ובדגם החדש אף שיפרו את קצה המפתח והקצוות שלו מעוגלים. בגלל שלמנעול החדשני אין קפיצים בצילינדר, הוא בעל עמידות שיא לתנאי מזג אויר קיצוניים ומומלץ מאוד למתחמים עם רגישות אקלים, כמו למשל מבנים הקרובים לים או למקור מים וסובלים מרטיבות, או למתחמים בהם יש הפרשי טמפרטורות קיצוניים, כמו למשל באזורים מדבריים או הרריים.

 5. עכשיו תבחר את מי להזמין גם אם המחיר שלנו לא הכי זול .

לכן תן את אמונך בנו והתקשר 0544258064