|
|

ייצור מערכת מאסטר (רב מפתח)

מערכות רב מפתח(מאסטר)בפלטפורמת : MT5, אינטראקטיב, קלאסיק, 7 על 7 .

 

מולטילוק® היא מובילה עולמית בתכנון ויצור של מערכות רב-מפתח (מאסטר) בהתאמה לכל מטרה ולצרכי לקוח.
מולטילוק מספקת מוצרים ידידותיים למנעולן עם יכולות לבניה עצמית של מערכות רב-מפתח (מאסטר). אנו מספקים ערכות פינים, כלים, כלי תוכנה והדרכות כדי לעזור לספקים לתכנן וליצר מערכות רב-מפתח (מאסטר).
מערכות רב-מפתח של מולטילוק מעניקות לך את היכולת לפתוח כל דלת במערכת שלך ובמקביל משתמשים אחרים יכולים לפתוח רק דלתות יעודיות. המערכת מאפשרת לך לשחרר את עצמך מצרור המפתחות העמוס לעייפה ולהחליפה במפתח בודד השולט בכל רכושך

. ניתן לשלב את המגוון רחב של מוצרי מולטילוק במערכת רב-מפתח (מאסטר)  יחידה, הכוללת צילינדרים לבית למשרד מנעולי תליה , מנעולים לדאר, מנעולים חשמליים צילינדרים במידות שונות והכל  לפי צרכי הלקוח.

חבילת התוכנות של מולטילוק
מולטילוק מציעה חבילה הכוללת שתי תוכנות ידידותיות ושימושיות לסביבת חלונות על מנת לעזור למנעולן וללקוח לתכנן לבנות ולתחזק מערכות מאסטר:
תוכנת "מאסטרפיס" היא הפתרון המושלם עבור מתכנן מערכות רב-מפתח( מאסטר), בעזרתה תהליך התכנון והבניה  מהיר יעיל וקל יותר. התוכנה מייצרת באופן אוטומטי את כל המידע הדרוש לצפייה ובניית מערכות רב מפתח(מאסטר).תוכנת "מאסטרפיס" תומכת בכל שיטות התכנון הידועות, שיטת ההיררכיה (עץ)  ושיטת המטריצה.
תוכנת "מולטימנג'ר" תוכננה בידי מולטילוק לעזור לקציני בטחון בניהול ושליטה של כל המפתחות במערכת שלהם. כל פעם שעובד מקבל מפתח המידע נשמר בבסיס נתונים ומופקת קבלה שניתן לחתום עליה ולאחסנה בארכיון. בנוסף תוכנת "מולטימנג'ר" מחזיקה אינפורמציה לגבי מלאי מפתחות, מפתחות בהשאלה, מפתחות שהושחתו או אבדו וכדומה.שיטות תכנון מערכת בשיטה הירארכית (עץ)
שיטת התכנון ההירארכית למערכות רב מפתח מבוססת על כמה רמות של הרשאות כניסה כאשר רמה גבוהה פותחת רמות נמוכות יותר. בדרך כלל הרמה הגבוהה ביותר משויכת למאסטר כללי של המערכת שיכול לפתוח כל צילינדר במערכת ברמות הנמוכות יותר ממפתח מקושר לצילינדר יחיד.
בדוגמא זו מפתח המאסטר הראשי (GM)   פותח את כל הצילינדרים מפתחות M1 ו M2 הם מפתחות מאסטר נפרדים(לדוגמא שני מנהלי מחלקות במפעל) מפתח M.2.1 הוא עבור דלת ספציפית.

 

מערכת בשיטת מטריצה

אפשרות אחרת לתכנון מערכות רב-מפתח היא שיטת המטריצה שבה כל עמודה מייצגת צילינדר וכל שורה מייצגת בעל מפתח, הלקוח מסמן X בכל צילינדר שבעל המפתח רשאי לפתוח.

בדוגמא פשוטה זו מפתח K1 פותח את כל ארבעת הצילינדרים, מפתח K2 פותח רק את צילינדר C2  , וצילינדר C2 הוא צילינדר מרכזי שנפתח על ידי כל ארבעת המפתחות.

 

למרות שהעיקרון של רב מפתח זהה לכל הייצרנים לא כל לקוח מעוניין במערכות רב מפתח (מאסטר) בפלטפורמות שמציעה חברת "מולטילוק" אלא במערכות מאסטר (רב מפתח),פשוטות יותר ללקוחות אלה ניתן פיתרון ע"י חברות :CORBIN , CAS, נבוב ,YALE ירדני , רב בריח ועד

 

לקבלת אינפורמציה נוספת ניתן לפנות לטלפון 026258064 

בכבוד רב ימין משה