|
|

טיפ להחלפת צילינדר לפלדלת

לכל אחד  יש הסיבה האישית להחליף את הצילינדר בדלת הכניסה אשר מגינה על רכושו,מבצרו. השאלה היא באיזה צילינדר לבחור להלן כמה טיפים ועצות:

כאשר מדובר בדלתות פלדה של החברות המובילות :רב-בריח ,חוסם,עכביש,רב זרועות,רב-מגן,רשפים,פל-רז,ועוד, כל אלה מיוצרות משני משטחים של פח מגולוון הנתמכות ע"י מספר אורכנים כאשר החוזק של הדלת הוא פונקציה של עובי הפח , ומספר הריתוכים המחזקים את הפלטות לאורכנים הדלת מתחברת ע"י צירים למשקוף מפח מגולוון אשר מתלבש על משקוף העץ הישן (לאחר שחוזק לקיר ע"י מוטות) או עדיף ע"י משקוף אשר מעוגן ישירות לקיר ולאחר מכן מבוטן או מרותך אם יש אפשרות.

לכל הדלתות יש מנעול,רב בריחי אשר שולח בריחים  מופעל ע"י הצילינדר (אצל כל היצרנים הוקדשה תשומת לב מיוחדת להגנה על הצילינדר והמנעול הרב-בריחי מכוון שהם לב המערכת ) וכאשר אנחנו נועלים את הדלת מספר בריחים נדחפים לתוך המשקוף  וננצרים וכך הדלת מוגנת .

את המנעול הרב-בריחי אין צורך להחליף אלא אם כן הוא מתקלקל וזה קורה לעיתים רחוקות מכאן שלמעשה הצילינדר הוא המוצר החשוב ביותר בדלת ולכן יש חשיבות מכרעת בבחירת הצילינדר אשר אתה מתקין בדלת הפלדה שלך .

 

איכות הצילינדר,טיב החומרים ממנו יוצר

השפעה על אורך חיי המוצר.

רמת התחכום של הצילינדר

הגנה על  הצילינדר מפני פריצה שקטה ללא כלים חשמלים.

המלצה אישית לך הלקוח :

אם אתה מחפש צילינדר פשוט טוב ואיכותי קנה את הצילינדר דגם קלסיק של חברת מולטילוק , אם אתה מוצר איכותי ברמת הגנה גבוהה ובקרת שכפול קנה את הצילינדר דגם MT5 של מולטילוק או לחלילופין צילינדר של KABA

שכפול מבוקר ע"י כריס מגנטי =שליטה מלאה של בעל הכרטיס בכמות המפתחות

אין ספק שכשמדובר בקניית צילינדר הזול הוא היקר , השוק הישראלי מוצף בצילינדרים זולים אשר נראים כביכול איכותיים אולם הם באיכות ירודה ואינם נותנים שום הגנה על דלת הפלדה

לקבלת אינפורמציה נוספת ניתן להתקשר

1-800-23-00-24