|
|

התקנת דלת פלדה רב בריחית

באופן עקרוני ניתן לכתוב כי לדלת ישנה מהות עיקרית אחת והיא להוות את הפתח לבית, למשרד או לבית העסק שלכם. אם מפרקים את ההגדרה הזו לרכיבים קטנים יותר, ניתן לכתוב שהיא מהווה את החיץ בין החוץ לפנים, שהיא מספקת הגנה וביטחון וכן עליה לעמוד בסטנדרטים מסוימים של הגנה בפני פריצה ולכן לפני כ 40 שנה ייצרו את דלת הפלדה,מאז ועד היום המבנה הבסיסי של דלת הפלדה לא השתנה ,מה שכן השתנה הם המנעול של דלת הפלדה והצילינדר אשר הוא למעשה הלב של דלת הפלדה ולכן היום מומלץ להתקין בדלת הפלדה צילינדרים איכותיים כגון MT5,מבית "מולטילוק" או צילינדר LOCXIS מבית "רב-בריח" שניהם מיוצרים בארץ  .

 

באופן עקרוני פלדלת היא כל דלת שכוללת לוחות פלדה. למרות שהיא התחילה כפיתוח של חברת רב בריח, כיום פלדלת הוא למעשה שם גורף לדלתות פלדה בעלות בריחים שנכנסים לפתחים במשקוף הדלת והדלתות השונות מיוצרות בחברות מתמחות רבות כגון שריונית חוסם, רב מגן, רשפים וכיו"ב. כתוצאה מהפריחה של החברות שמתמחות בתחום ישנם היום מגוון עצום של דלתות מהן ניתן לבחור ולכן אנשים רבים נוטים להתמקד בבחירת העיצוב הספציפי שיתאים לדרישותיהם ומזניחים את החלק החשוב ביותר שהוא התקנת דלת פלדלת.

 

התקנת דלת פלדלת היא לא עניין של מה בכך
למרות שמאחורי דלת פלדלת שורה ארוכה ואינסופית של לקוחות מרוצים, התקנת דלת פלדלת היא לא עניין של מה בכך. ישנם חובבנים רבים בתחום של התקנת דלת פלדלת שמבצעים עבודה "חאפרית" על מנת לקצור רווחים גבוהים במינימום זמן והשקעה. כתוצאה מכך בעלי דירות רבים נאלצים לחיות עם דלת שלא מספקת להם את ההגנה המירבית ולסבול מתופעות כגון חריקות או אטימות לא מלאה ובעקבות זאת לבזבז כסף נוסף, עצבים וזמן. התקנת דלת פלדלת זה עניין למקצוענים ומקצוענות, זה "אמינות ובטחון" שמובילה את תחום התקנות דלתות הפלדה בירושלים.

 

המומחים של "אמינות בטחון" ידועים בהתקנות האיכותיות שלהם שנעשות תוך זמן קצר ומעניקות ללקוח את התמורה הנאותה לכספם . ההתאמה בין הפתחים שמשקופי הדלת לבין הבריחים המיוחדים שבדלת הפלדלת צריכה להיות מושלמת על מנת לספק את ההגנה המרבית. לא כל חברת התקנות מסוגלת לספק לכם את ההתאמה הזו. המומחים של "אמינות ובטחון" נושמים דייקנות וכשהדלת שלכם מותקנת על ידם, אתם יכולים לישון בשקט.