|
|

מחפש צילינדר מונע פריצה שקטה להגנה מירבית ?

בעקבות העלייה  שמדווחת משטרת ישראל בפריצות השקטות לבתים: ענקית מערכות הנעילה העולמית EVVA משיקה  בישראל את צילינדר 4KS – מהבטוחים בעולם נגד פריצות שקטות  אזרח ישראלי שמעוניין לא להיכלל כחלק מהסטטיסטיקה של הפריצות השקטות בארץ, יבחר ב-4KS ויוכל לישון בשקט, באחריות"

4KS מנעול של אווה | צילום: אווה

אחרי שהפך ללהיט ברחבי העולם, מגיע הצילינדר החדש של החברה האוסטרית גם לישראל. המנעול בעל טכנולוגיה יחודית  שלא נראתה עד כה בארץ, ועמיד בפני שיטות הפריצה השקטה הנפוצות בישראל. בנוסף, מנהיגה EVVA בישראל מהפכה צרכנית בתחום הביטחון האישי, בכך שלראשונה, יצרנית מנעולים לא מוכרת את גלמי המפתחות למנעולנים, על מנת להגן על הלקוח משיטת הפריצה השקטה שהפכה למכת מדינה – העתקה פיראטית. בכך מצטרפת ישראל לשאר מדינות אירופה, שם השכפול נעשה אך ורק במרכזי שכפול.

הצילינדר החדשני עובד בטכנולוגיה שונה ממרבית הצילינדרים . הוא אינו צילינדר עם מפתח חורים סטנדרטי שניתן לקריאה בעין ולהעתקה על גלם דומה, ולכן עמיד בפני שיטות הפריצה השקטה הנפוצות בישראל: העתקת מפתח פיראטית, שימוש בכלי פריצה זמינים באינטרנט ואקדח ה"באמפקי".

יתרונות המנעול החדש הוא ביצירת קוד נוסף שמקשה על הפורצים לפרוץ את הצילינדר בפריצה שקטה, קרי העתקת מפתח או שימוש בכלים ייעודיים. למרות תוספות הקודים, המפתח של הצילינדר עדיין דו צדדי. מדובר בצילינדר ללא קפיצים, מה שהופך אותו לצילינדר בעל אורח החיים הארוך ביותר מבין כל הצילינדרים שקיימים בשוק.

הצילינדר מתאים לכל סוגי הדלתות כולל גימורי צבע מגוונים. בשל היעדר הקפיצים יש לרוכשים חוויית שימוש ייחודית בשל החדרה חלקה ונעימה של המפתח, ובדגם החדש אף שיפרו את קצה המפתח והקצוות שלו מעוגלים. בגלל שלמנעול החדשני אין קפיצים בצילינדר, הוא בעל עמידות שיא לתנאי מזג אויר קיצוניים ומומלץ מאוד למתחמים עם רגישות אקלים, כמו למשל מבנים הקרובים לים או למקור מים וסובלים מרטיבות, או למתחמים בהם יש הפרשי טמפרטורות קיצוניים, כמו למשל באזורים מדבריים או הרריים.

כאמור, הצילינדר כבר הפך ללהיט ברחבי אירופה, ולצד מיליוני לקוחות פרטיים גם לא מעט מותגים ומוסדות לאומיים שדרגו את המתחמים שלהם במערכות גדולות של ה-4KS. ביניהם: ענקית הסלולאר האירופית T MOBILE, תחנות הרכבת המרכזיות של דיסלדורף ומערב וינה, מותג הבטיחות הגרמני "ריקארו" ומותג כלי העבודה האירופי "זייס", הספרייה הלאומית של דנמרק, מרכז הקניות היוקרתי "גלריית באלטיקה" בפולין ועוד.

 

הגנה מהעתקה פיראטית

EVVA היא החברה היחידה בישראל ששכפול המפתחות של הדגמים המתקדמים שלה, ובהם גם ה-4KS החדש, נעשה אך ורק במשרדי החברה, בדומה למודל השכפול הנהוג באירופה. זאת כדי להגן על לקוחותיה מהעתקה פיראטית של המפתח – שיטת הפריצה השקטה הנפוצה בישראל. 

בנוסף, בגלל היעדר הפיקוח על שוק המנעולים בישראל וממשק הולך וגובר בין מנעולנים לחוליות של פורצים לבתים, חברת EVVA היא היחידה בישראל שעובדת עם נבחרת סגורה של מנעולנים. המנעולנים בנבחרת של EVVA עברו סינון קפדני והם אנשי מקצוע מהשורה הראשונה בישראל בתחום.
ניתן להשיג אך ורק אצל חברי "הנבחרת של EVVA" – קבוצת מנעולנים שמפוקחת על ידי החברות האירופאיות.
הנציג בירושלים "אמינות ובטחון " 0544258064

מתוך סדרת חמשת הצילינדרים של "אווה", ארבע עמידים בפני שיטת הפריצה "השקטה" הנפוצה בישראל באמצעות אקדח "באמפקי" (bumpkey)– הפועל בשיטת "הקפצת פינים".

אווה היא החברה היחידה בישראל שמדיניות שכפול המפתחות שלה דומה למדיניות שכפול המפתחות הנהוגה באירופה, ו-3 מתוך חמשת הצילינדרים משוכפלים אך ורק במשרדי החברה – המדיניות הזו מורידה דרמטית את הסיכוי להעתקה פיראטית של המפתח. זאת הפעם הראשונה שמונהגת בישראל מדיניות שכפול מפתחות כזאת.

בנוסף, מאחר ובישראל אין החוק מפקח על מקצוע המנעולן, והוא פרוץ לכל דיכפין, כולל בעלי עבר פלילי, רק מנעולנים חברי "הנבחרת של אווה", אשר עוברים סינון קפדני, רשאים לקנות, להתקין ולתת שירות לצילינדרים של "אווה" בישראל.

 

בין לקוחותיה של החברה בעולם:
המוזיאונים של סברובסקי, מטות google, מטה הנתונים של הבנק הבינ"ל UBS, בית הנבחרים של ברלין, שדה התעופה המרכזי של אירופה בוינה, בית החולים המרכזי של וינה, משטרת הגבולות של גרמניה, אולפני וורנר בראדרס בלונדון, תחנת הכח הגדולה באירופה, כ-15 חברות חשמל ברחבי אירופה, ענקית הסלולאר האירופית טי- מובייל ועוד ועוד. הצילינדרים של החברה אף נמצאים בשימוש ארגוני ביון רבים ברחבי העולם.